iPhone 13 Pro vs iPhone 12 Pro | O zmianach i opłacalności zakupu➡️ iPhone 13/ 13 Pro: https://bit.ly/2ZJzJi4
➡️ iPhone 12/ 12 Pro: https://bit.ly/3m7Cjpv
➡️ Akcesoria Green Cell: https://bit.ly/3qSTmgb
🎧 FUTURA Podcast: https://bit.ly/34UcrVE

🎥 Wstęp do filmu zaczerpnięty od NikTek: https://bit.ly/39PzaFe

10% rabatu dla widzów na akcesoria ze strony Green Cell:
KOD: NIEANTYFAN10

Obowiązuje przy zakupie hubów USB-C, kabli Power Stream oraz ładowarek 3 i 5-portowych.

📱 Smartfony:
https://bit.ly/3CX1Fxk

💻 Laptopy i tablety:
https://bit.ly/3zNcK1S

🖥 Komputery stacjonarne:
https://bit.ly/39Ory5P

Spis treści:
00:00 Intro
00:26 Wstęp i zamysł filmu
01:40 Design
02:15 Face ID oraz głośniki
02:54 Wyświetlacze
04:52 Bateria
06:50 Wydajność
07:24 Aparaty
09:11 Ceny i pamięci
09:54 Czy warto przechodzić z 12 Pro na 13 Pro?
10:57 Podsumowanie
12:30 Zakończenie

Kontakt: [email protected]
Web: https://nieantyfan.com

Instagram: https://www.instagram.com/nieantyfan.jpg/
Twitter: https://twitter.com/nieANTYfan
Facebook: https://www.facebook.com/nieantyfan

Muzyka:
https://www.epidemicsound.com
https://artlist.io
https://www.monstercat.com/

Partnerem kanału jest x-kom.

Partner nie miał wpływu na treść merytoryczną tego materiału.
Opinia w materiale jest moja, niezależna od producenta urządzenia.

Podane linki są afiliacyjne. Klikając w nie wspierasz moją twórczość na YouTube.

+ dla Ciebie za czytanie opisów do końca 🙂

#Porównanie #iPhone13Pro #iPhone12Pro

Cya!

47 thoughts on “iPhone 13 Pro vs iPhone 12 Pro | O zmianach i opłacalności zakupu”

 1. Samo 120Hz to jest wystarczający powód. Ale apple może mi już co najwyżej skoczyć po tym co ogłosili z analizowaniem wszystkich zdjęć w telefonie.
  Różnica w odświeżaniu jest OGRMONA i naprawdę trzeba mieć coś bardzo nie tak ze wzrokiem, żeby tego nie widzieć 😉

 2. Reasumując, skoro w porównaniu 11 pro z 12 pro nie warto się przesiadać na model wyższy, i tym porównaniu 12 pro z 13 pro również nie warto to czy najlepszym wyborem będzie 11 pro? 😄

 3. Ja przesiadłem się ze zwykłej 12 na 13 Pro Max i dla mnie jednak większy jest lepszy do użytkowania, ale w bateriach jest kosmos, w 12 ledwo mi starczała do końca dnia a w 13 Pro Max na koniec dnia mam ponad 50% baterii.

 4. Hejka, powiedzcie mi, posiadam Huawei p30 pro. Zastanawiam się nad IPhonem, trochę z przymusu, trochę bo chcę. Czy warto się w ogóle przerzucać? I czy kuoic 12 pro czy poczekać 4 tygodnie (taki u nas czas oczekiwania) na 13 Pro? 🤔 Co najważniejsze, to będzie mój pierwszy IPhone, a między 12pro a 13pro jest tylko 95 € różnicy. Z góry dziękuję Wam za odpowiedź 😉

 5. Całe moje ,,mobilne" życie działałem na androidzie, byłem fanem serii galaxy note. Teraz gdy chce przejść na iOS i pro max 13 to kupno go u mojego operatora jest praktycznie niemożliwe. Jak żyć? Zawsze z Apple jest taki problem?

 6. Huawei p30 pro vs iphone 13 (nie pro) obecnie posiadam Huawei i zastanawiam się nad zmianą na Iphone 13. Mój Huawei robi cudowne zdjęcia i nie ukrywam, że na aparacie najbardziej mi w telefonie zależy. Odczuje różnice na Iphone 13 czy lepiej zostać przy Huawei p30 pro?

 7. Co roku to samo subiektywnie 🙂 ze nie warto dopłacać tylko zostać ze starszym modelem kopiuj wklej co roku maskara czyli nie warto kupować od iPhone X w takim razie

 8. Co roku wypuszczają delikatnie poprawiony model. Najlepiej poczekać kilka generacji i wtedy się przesiąść. Różnica wtedy już będzie znacznie odczuwalna i warta wydanych pieniędzy.

 9. „I świadomie zeszłoroczny model 12 pro sprzedałem tym samym kupując mojej Żonie model 12 pro” 😂😂😂 cooo? Coś nie tak jest z tym tekstem czy tylko ja to widzę (słyszę) ?

 10. Posiadam iPhone 13 Pro, czy napotkałeś któryś z problemów?
  1.problemem wybudzenia tel przez stuknięcie w ekran (zdarzyło mi się tak z 5 raz, ponowne uruchomienie tel pomaga aby znów zadziałało)
  2. problem w YT, po wpisaniu w aplikacji YT w wyszukiwarkę i naciśnięcie pierwszego wyszukanego filmu nie działa jego uruchomienie (przesunięcie w dół niweluje problem)
  3. otworzenie aplikacji Mail, przez kilka sekund widać czarne tło zanim aplikacja się załaduje
  4. po odblokowaniu telefonu (animacja otwartej kłódki) po przesunięciu w górę nie następuje przejście do ekranu głównego, ponowne wybudzenie niweluje problem.

 11. Dla mnie 12-stkę ulepszyli i wyszlo super. Można się wkurzač na to że nas na nią nie stać ale ciężko odmówić iphonom klasy. Myślę że iPhone i Pixel to jedyne 2 telefony które sprawdzą sie spokojnie na 3-5 lat. Stałe wsparcie aktualizacjami i płynny soft- to wybieram zamiast 1000krotnegi zoomu i 50 aparatów z tyłu.

 12. Problem z iPhonami jest taki, że max 6,7" jest stanowczo za duży dla większości ludzi, z kolei model 6,1" za mały. Szkoda, że Apple wycofało się z wielkości 6,5" bo byłby idealny…

Comments are closed.