Gear S3 Frontier vs Gear Sport Comparison!  Which is Better?

Gear S3 Frontier vs Gear Sport Comparison! Which is Better?When it involves wearable applied sciences, Samsung has at all times been a producer that has given us extra. Today, we evaluate the brand new technology Gear Sport designed principally for athletes and girls with the earlier technology Gear S3 Frontier. Yes, once more a primary in Turkey ….

32 thoughts on “Gear S3 Frontier vs Gear Sport Comparison! Which is Better?

  1. Telefonda sarj olsun siz yemek yerken görüşme yapabiliyorsunuz çok sık telefonla konuşan biri olarak soyluyorum sport frontier in alt modeli olabilir. Frontier da tüm spor uygulamaları mevcut sadece yuzme konusunda IP 68 olmasına ragmen 1.5 metre su altında sorun olabilir ancak havuzda yüzenler için sorunsuz çalışıyor diyebilirim.

  2. Bende gears3classic vardı onda bile gps vardı. Frontierde, de gps var. Yanlış aktarıyorsunux. Şu anda gear fit 2 kullanıyorum bundads gps var.

  3. 3 saat arasında kalmıştım s3 frontier- gear sport- Xiaomi Amazfit Pace 2 Stratos bu videodan sonra tercihim Xiaomi Amazfit Pace 2 Stratos oldu şarj vs görünüş vede sanki 1 adım daha önde gibi xiaomi video için teşekkürler.

  4. Samsung gear sport gorunus olarak daha hos ve ekrani daha kucuk oldugu icin cozunurlugu de daha guzel yalniz tek sıkıntı gezdigim en az 4 samsung bayisi ve 2 media markt ta siyah renkli gear sport bulamadim ve gercekten bu bana buyuk sıkıntı ve stres yaşatti. Bu arada Gear sportta mesajlara cevap verme ozelligi var mi ?

  5. gear sport ta bluetooth kulaklık ile telefon la görüşme imkanı varmıdır.
    14 dk anlatımda mesaj içeriklerinin okunması ve cevaplanması gibi özelliklere değinilmedi.Bilgisi olan olup da paylaşırsa
    sevinirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *