Samsung Galaxy A7,A5,A3,E7 vs E5 Hard Format

Samsung Galaxy A7,A5,A3,E7 vs E5 Hard Format#hardreset #format #hardformat # reset CLICK TO SUBSCRIBE OUR CHANNEL Reset iPhone Phone – Samsung Galaxy A20 Detailed Review vs Features – Samsung Galaxy J7 Prime Review – Icloud Break Recovery Problem and Solution Briefing – Xiaomi Redmi Note 7 Unboxing Review NEW! – Samsung Galaxy A2 Core Review (2019 unboxing) – Who’s Online How Long on Whatsapp? Find out! WhatsDog– Samsung A8, A7, A5, A3, E7, E5 Hard Reset Format–.

29 thoughts on “Samsung Galaxy A7,A5,A3,E7 vs E5 Hard Format

 1. Hold down the Power key for a short while to switch off the mobile.
  In the second step press and push Volume Up + Power button for a few moments.
  When the SAMSUNG logo appears release all keys.
  If Android Robot image with "No command" pops up you have to tap on the screen.

 2. Herkese merhabalar…
  Yorumlara hemen cevap vermeye çalışıyoruz bazı zamanlarda yoğunluklar yaşandığından hemen cevap beklemeyin ltfn. En yakın sürede cevap vermeye çalışacağız. Format atma işlemi eğer sorununuzu çözmüyorsa bize bildirin bizde içeriği inceleyip size en kısa zaman da yardımcı olmaya çalışacağız.ÇALIŞAN YÖNTEMİ KENDİNİZ BULURSANIZ LÜTFEN PRATIK BİR SEKILDE YORUMDA BELİRTİN EMİN OL
  UN ÇOK MUTLU OLURUZ YORUMU OKUYAN HERKESİ SEVİNDİRMİŞ OLURSUNUZ. Cep telefonlarında formatlama işleminde bazen problem yaşanabilir. Bundan “aliseyrek teknoloji haberleri kanalı” sorumlu değildir.

 3. Ali Bey merhaba.A7 samsung var bende dün bi anda görüntülerden ses gelmemeye başladı.mp3 ler sessiz çalmaya başladı. arama da ise ses gitmiyor ve duyulmuyor ama hoparlörü açınca ses geliyor ve gidiyor.zil sesi çalıyor mesaj sesi geliyor fakat medya oynatırken ses yok.kulaklik takınca herşey normal. dün bu videoyu izleyip format attım ama düzelmedi. cihaz 3 aylık. heryerini kurcaladim ama düzelmedi. seslerdeki medya çizgisi kırmızı renk.sanki ses kartı yandı.benim yapabileceğim bişey varmı yoksa servislik mi.tesekkurler.

 4. usta benim telefonumda ses gitmesi ve kapanma sorunu var. Örneğin sosyal medyada video izlerken ses ve görüntü gidiyor. ayrıca telefon sessizde olmamasına rağmen aramalarda ses çıkmıyor. kapama tuşuna bastigimda ekran görüntüsü gidiyor ancak titreşim geliyor ve yaklaşık bi on dakika sonra telefon kendi kendine açılıyor. telefonu günde en az bir kez açma kapama yapmazsam bu sorun oluyor. bi sorumdaha var. eğer dediğiniz gibi format atınca telefon garanti kapsamından çıkıyor mu? Teşekkürler.

 5. galaxy a3te çoğu yöntem işe yaramayabilir
  örnek:güç tuşu+kilit tuşu+ses açma ilk önce denedin olmadı uğraşma işe yaramaz onun yerine guç tuşu+ses kısma+kilit tuşuna aynı anda bas bi ekran gelicek ses kısma tuşuna basıp telefonu yeniden açarsın
  not:benim telefonumda a3 ben bu yöntemi buldum sizinde işinize yarasın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *