Samsung Gear Sport vs Gear S3 Frontier - does the swap make sense?

By admin

14 thoughts on “Samsung Gear Sport vs Gear S3 Frontier – does the swap make sense?”
 1. Aktualna Cena Samsung Gear S3 Frontier: https://www.ceneo.pl/47053736#crid=13…

  Aktualna Cena Samsung Gear S3 Classic: https://www.ceneo.pl/47053754#crid=13…

  Aktualna Cena Samsung Gear Fit2: https://www.ceneo.pl/44981112#crid=13...

 2. Kolego powiedz mi jak jest z synchronizacja. Czy można zsynchronizowac 2 zegarki gear z 1 telefonem nie tracąc danych na jednym z nich ?

 3. Byłem dzisiaj we wszystkich sklepach z RTV i tylko w media Markt mieli sporta, podawałem go z frontierem no i zacniejszy jest stary model, może czekać na 4 w przyszłym roku

 4. Witaj, będzie napewno aktualizacja oprogramowania frontira, mam dylemat bo bardziej podoba mi się starszy model, ale jestem plywakiem basenowym a nowy model umożliwia mi pływanie, i mam mieszane uczucia, wolałbym frontira a tak już nie wiem

 5. Najlepszym modelem był gear2 bo przynajmniej miał kamerke i szkiełko szafirowe więc nawet po 3 latach nie miałem rysek. zresztą ilość podróbek GEAR 2 mówi sama za siebie..

 6. Jak się okazuje to nie jest następca gear s3 , tylko oddzielby segment ,gear s4 dopiero będzie i mysle że najprawdopodobniej w przyszlym roku.

 7. Brak Samsung pay w polsce kładzie te zegarki, gadżet jest jak dla mnie "niepełnosprawny". Dlatego wymieniłem Frontiera na Lg Watch sport i oprócz fajniejszego wyglądu zyskałem dodatkową, tę bardzo przydatną funkcję i lepszą jakość audio/ rozmowy. Na minus to częstsze ładowanie (co 2 dni) i brak możliwości wymiany paska.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *