Samsung Gear Sport: Most Successful Smartwatch for Its Price [4K]

Samsung Gear Sport: Most Successful Smartwatch for Its Price [4K]In this part, we look at the Samsung Gear Sport and clarify the distinction between them and Samsung Gear Frontier. I’m speaking about an excellent clock theme software for those that are questioning. Again, don’t forget to go away all of your questions and ideas within the feedback part under. Have a superb time .. You can comply with me on Instagram, Facebook and Twitter. Here you will discover details about upcoming evaluations. If you need to assist me, remember to share the video with your mates. Instagram Account: Teknolojiag Facebook: Twitter: Music I Use In The Video: epidemicsound.com Paradiso – André Aguado Cristaux – André Aguado Ekans – Molife.

18 thoughts on “Samsung Gear Sport: Most Successful Smartwatch for Its Price [4K]

  1. samsung akıllı saat aldım saat bir süre sonra bozuldu.servisine gönderdim suyla temas var dediler garanti kapsamından çıkıyormuş.bende bu saati suya dayanıklı diye aldım.lavaboda eldemi yıkayamıyacağım dedim.1754 tl tamir masrafı çıkardılar.saatin kendisi 1799 tl.saatin sadece anakartı değişecekse.gerikalan kasası pili kayışları şarj aleti şarj kablosu 46 tl mi.güldürmeyin.soyguncusun samsung.ülkemden çık git defol.

  2. Selamlar, sizin videonuzu izledikten sonra Gear Sport aldım, aktif spor yapıyorum çok memnun kaldığımı söylemek isterim. Aklıma takılan konulardan biri şu: Uuyumlu evet ama iPhone ile yeterince verimli kullanamadığımı düşünüyorum, farklı bir android telefon ile daha iyi bir performans gösterir mi yoksa illa tam uyumlu olsun diye Samsung mu almak lazım? Nihayetinde Xaomi Mi Scale de alıp düzenli olarak kalori – uyku – vb. takibi, tüm vücut analizi ile işleyen bir sistem kurmak hedefim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *